Aktualności

3 punkty z Sanoczanką !!!

• autor: Glebaa, 2016-09-24 19:15

Nasi juniorzy wygrali dziś w Świętych 3-1 (2-0) z tamtejszą Sanoczanką !!!

Od samego początku meczu to my częściej byliśmy przy piłce i stwarzaliśmy dogodne sytuację na strzelenie bramki. Chcieliśmy jak najszybciej strzelić bramkę i spokojnie prowadzić mecz, nasze ataki przyniosły skutek bo pierwszą połowę wygraliśmy 2-0, i do szatni schodziliśmy nie mając ani suchej nitki na sobie, gdyż przez pierwszą połowę silnie padał uciążliwy deszcz. Obie bramki strzelił Mateusz Dubel który obchodzi dziś swoje 16 urodziny, pierwsza bramka była ładna po kontrze naszego zespołu, Bartłomiej Rutkowski podał prostopadłą piłkę do Mateusza a jemu pozostało tylko umieścić ją w siatce. Ale druga bramka naszego solenizanta to po prostu majstersztyk !!! Dostał długą piłkę z obrony od Krystiana Sołtysa, przyjął minął dwóch rywali i oddał strzał za pola karnego który wylądował w samiuśkim okienku bramki !!! Taka bramka to marzenie i to jeszcze w swoje urodziny, brawa dla Mateusza bo dał zespołowi cenną przewagę na resztę meczu !!! W drugiej połowie graliśmy swoje, to rywal musiał odrabiać straty. Po jednej z akcji nasz zawodnik Grzesiek Działo został sfaulowany w polu karnym, a sędzia bez wachania odgwizdał karnego, niestety karnego nie wykorzystaliśmy gdyż Konrad Sadlej przestrzelił i nadal było 2-0 dla GKS'u. Rywale nie poddawali się i w końcówce strzelili gola kontaktowego, po bramce ruszyli od razu do ataku po kolejną, gdyż nie mieli nic do stracenia. Wykorzystaliśmy to i po kontrze, Jakub Micuła ustalił wynik meczu po podanie Kacpra Macko. Zagraliśmy dobre spotkanie, każdy walczył na boisku i dawał z siebie 100 %, co przyniosło rezultat w postaci 3 punktów na ciężkim terenie, gdyż tutaj właśnie punkty zgubił lider z Przeworska. A my właśnie w następnej kolejce zmierzymy się z Orłem i powalczymy o jak najlepszy wynik !!! GKS !!!